V L C | 7 intelektų lavinimo programa
15778
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15778,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

7 intelektų lavinimo programa

7 intelektų lavinimo programa 5-24 mėn. vaikams. Užsiėmimai vyksta Jonavoje (Kosmonautų g. 15)

Programos tikslas: suteikti tėvams visas reikiamas žinias apie tai, kaip mokyti mažylį namuose, nes būtent tėvai yra pagrindiniai vaikelio mokytojai. Programa skirta tiems tėvams, kurie nori savo mažyliams parūpinti maksimalias ateities galimybes. 7 intelektų ugdymo programoje sutalpinta viskas, kas yra būtina pilnaverčiam ir sparčiam mažylio vystymuisi.

7 žmogaus intelektai pagal Hovardą Gardnerį: 1. Verbalinis intelektas. 2. Loginis – matematinis intelektas. 3. Erdvinis – vizualinis intelektas. 4. Muzikinis – ritminis intelektas. 5. Kūno kinestetinis intelektas. 6. Tarpasmeninių santykių (bendravimo) intelektas. 7. Vidinis-asmenybinis intelektas.

7 intelektų ugdymo programa tai 16 savaičių nenutrūkstamo darbo, kuris apima: pokalbius tam tikromis teorinėmis temomis, multisensorines žaidinimų sesijas ir kas savaitę – vis kitus namų užimtumo lapus, kurie užtikrina kokybišką ir efektyvų užimtumą už akademijos ribų. Tokia programos struktūra leidžia ne tik išgirsti apie tai, kaip dirbti su mažyliais, bet ir išbandyti daugelį žaidinimų su patyrusio žmogaus priežiūra.

Ar pasiruošę? Minimalus šios programos uždavinys – suteikti Jums ir Jūsų mažyliui daug džiugesio akimirkų – daug kokybiško laiko drauge. Pakankamai atkaklūs tėvai – matys atsiskleidžiant neeilinius savo vaikų gebėjimus. Juk genijais – tampama. Nuo pirmų mėnesių mažyliai daug juda, muzikuoja ir praktikuoja menus, mokosi gestų kalbos, skaityti ir matematikos, pažįsta pasaulį praktiškai ir kaupia intelektinias žinias apie jį.

 

Užsiėmimus veda Joana Gudžiūnienė