V L C | 7 intelektų lavinimo programa
15671
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15671,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

7 intelektų lavinimo programa

7 intelektų lavinimo programa 5-24 mėn. vaikams. Užsiėmimai vyksta Kaune (Savanorių pr. 284A)

Programos tikslas: suteikti tėvams visas reikiamas žinias apie tai, kaip mokyti mažylį namuose, nes būtent tėvai yra pagrindiniai vaikelio mokytojai. Programa skirta tiems tėvams, kurie nori savo mažyliams parūpinti maksimalias ateities galimybes. 7 intelektų ugdymo programoje sutalpinta viskas, kas yra būtina pilnaverčiam ir sparčiam mažylio vystymuisi.

7 žmogaus intelektai pagal Hovardą Gardnerį: 1. Verbalinis intelektas. 2. Loginis – matematinis intelektas. 3. Erdvinis – vizualinis intelektas. 4. Muzikinis – ritminis intelektas. 5. Kūno kinestetinis intelektas. 6. Tarpasmeninių santykių (bendravimo) intelektas. 7. Vidinis-asmenybinis intelektas.

7 intelektų ugdymo programa tai 16 savaičių nenutrūkstamo darbo, kuris apima: pokalbius tam tikromis teorinėmis temomis, multisensorines žaidinimų sesijas ir kas savaitę – vis kitus namų užimtumo lapus, kurie užtikrina kokybišką ir efektyvų užimtumą už akademijos ribų. Tokia programos struktūra leidžia ne tik išgirsti apie tai, kaip dirbti su mažyliais, bet ir išbandyti daugelį žaidinimų su patyrusio žmogaus priežiūra.

Ar pasiruošę? Minimalus šios programos uždavinys – suteikti Jums ir Jūsų mažyliui daug džiugesio akimirkų – daug kokybiško laiko drauge. Pakankamai atkaklūs tėvai – matys atsiskleidžiant neeilinius savo vaikų gebėjimus. Juk genijais – tampama. Nuo pirmų mėnesių mažyliai daug juda, muzikuoja ir praktikuoja menus, mokosi gestų kalbos, skaityti ir matematikos, pažįsta pasaulį praktiškai ir kaupia intelektinias žinias apie jį.

 

Užsiėmimus veda Gintautė Pugačiauskaitė – Sinkevičienė

Tėvelių atsiliepimai:

 

Dominyko mama: Galvojate verta? Reikalinga?? BE ABEJONĖS, kad taip! 7 intelektų lavinimo programą pradėjome lankyti būdami 7 mėnesių amžiaus ir, patikėkite, tikrai ne per anksti. Patys, kaip tėvai, buvome nuoširdžiai ir giliai nustebę, kokios yra mažylių galimybės. O kiek dar nepamatėme (nes ne visos įgytos žinios matyti iškart)! Labai REKOMENDUOJAME ir skatiname ugdyti savo mažuosius, jie – mažieji genijai! Leiskite vaikams tobulėti, atsiskleisti ir leisti dar labiau stebinti Jus.

 

Jorio mama: Oi, mano nuomone 7 intelektų lavinimo programa reikalinga tai tikrai, eitume ir vėl, jei būtų vyresniems vaikučiams 🙂 Labai įvairūs, įdomūs užsiėmimai klasėje bei nemažai veiklos namuose: prasiplečia tiek vaikučių, tiek tėvelių akiratis.

 

Dovido mama: Rekomenduoju lankyti, tikrai į nauda tiek vaikučiams, tiek tėveliams!