V L C | 3D modeliavimas ir spausdinimas
16905
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16905,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

TRIMATIS MODELIAVIMAS IR SPAUSDINIMAS

Užsiėmimuose vaikai išbandys ir patys kuris savo unikalius modelius atviro kodo programomis. Pamokose projektuosim erdvinėmis figūromis, išmoksime jomis manipuliuoti, jungti ir taip kursime unikalius modelius, kuriuos trimatės spaudos pagalba perkelsime į realų pasaulį. Taip pat susipažinsime su elektronikos komponentais, pabandysim susilituoti savo pirmą grandinę, piešime trimačiais pieštukais ir atliksime keletą eksperimentų.

Užsiėmimo tikslas ugdyti kūrybiškumą, susipažinti su naujomis sritimis: trimačiu modeliavimu ir trimate spauda, skatinti domėtis pasauliu aplinkui iš kitos perspektyvos.

Trimatis spausdinimas tai galimybė sukurtą savo modelį ekrane paversti realiu daiktu. Ši gamybos technologija yra unikali, nes sunaudoja tik tiek medžiagos kiek reikia pagaminti vienam gaminiui.

Iš per mėnesį sumodeliuotų darbų vaikai galės išsirinkti labiausiai patikusį modelį ir juos atspausdintus išsinešti namo.

Užsiėmimą veda Evaldas Panceras