V L C | Įgyvendinant 2017-2019m. veiksmų planą ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse
16523
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16523,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Įgyvendinant 2017-2019m. veiksmų planą ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse

Šalia Jonavos sporto arenos net 32 bendruomenės įvairiomis dekoracijomis papuošė eglutes. Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti Vaido Baumilos, Irūnos Puzuraitės ir Mariaus Jampolskio koncertu bei padėkomis. Pačios gražiausios eglutės titulą gavo „Kaukutės“ bendruomenės žaliaskarė.

Dar lapkričio pabaigoje VšĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro“ atstovai kvietė į projektą įsitraukti visas Jonavos miesto ir rajono bendruomenes. Pagrindinis projekto tikslas buvo paskatinti žmones veikti kartu. Kad projekto tikslas yra pasiektas, leidžia teigti ne tik gausus puoštų eglučių skaičius, bet ir sausakimšai užpildytos Jonavos sporto arenos tribūnos. Dalis žmonių tiesiog neturėjo vietos, kur atsisėsti.

Renginio pradžioje į sceną visų pasveikinti užlipęs Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis tikino, kad nesitikėjo šiandien arenoje išvysti tokio didelio žmonių skaičiaus, tačiau vėliau pradėjo dvejoti ar vietos užteks visiems.

„Šiandien čia susirinkote kaip bendruomenės. Su savo kolegomis diskutavome kas yra ta bendruomenė. Manau, kad vieno teisingo atsakymo nėra. Jei tu turi šeimą, ji yra tavo bendruomenė. Jei eini į darbą, darbas – tavo bendruomenė. Kai gyveni daugiabutyje, tai ir jo gyventojai yra tavo bendruomenė. Manau, kad svarbiausia yra nesiskaidyti ypatingai neakcentuoti, kad tu priklausai tik vienai bendruomenei. Labai smagu, kad šiandien visos projekte dalyvaujančios bendruomenės yra atstovaujamos. Visgi jūs visi esate mamos, sūnūs, tėčiai, sportininkai, gal savanoriai… Svarbiausias dalykas, kad jūs visi – žmonės. Šiandien mes visi taip stipriai sujungti, kad jūs galite pasakyt, jog atstovaujate ir savo bendruomenes, ir save, kaip žmogų. Šiandien galim tiesiog pasisveikinti ir prisistatyti šalia sėdintiems kaimynams. Šis susibūrimas turėtų paskatinti mus susipažinti ir gerai praleisti laiką“, – renginio pradžioje kalbėjo Jonavos rajono savivaldybės meras E. Sabutis.

Skaityti daugiau

Meras apdovanojo konkurso nugalėtoją – „Kaukutės“ bendruomenę. Jonavos vaikų globos namų, Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir Juškonių bendruomenių eglutės gavo šilčiausių, įsimintiniausių, nuoširdžiausių ir mieliausių eglučių nominacijas. Visomis eglutėmis jonaviečiai ir miesto svečiai galės grožėtis dar iki Trijų karalių dienos.

Tiesa, renginio metu buvo apdovanota ir Jonavos miesto seniūnija, kuri  Lietuvos seniūnijų sporto varžybose užėmė 1-ąją vietą. Į sceną užlipęs Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislovas Vasiliauskas dėkojo jonaviečiams už įsitraukimą į sportinę veiklą.

„Šiandien galime sakyti, kad esate ne tik bendruomenės, bet ir sportiški žmonės. Norėtųsi tarti ačiū jūsų seniūnijos vadovams, Jonavos miesto sporto centrui ir jūsų Savivaldybei, kuriai taip pat vadovauja sportui neabejingas meras”, – jonaviečius sveikino B. Vasiliauskas.

Kęstučio Putelio nuotr.