V L C | Robotikos pasaulyje
15759
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15759,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Robotikos pasaulyje

Robotika kitaip tariant konstravimas ir programavimas naudojant Lego education konstruktorius.

Kodėl tai naudinga Jūsų vaikui: Lavina protą ir erdvinį mąstymą.
Kokius gebėjimus vaikai ugdo užsiėmimo metu:

Konstravimo, inžinerinį mąstymą ir programavimo
Kuo šis užsiėmimas išskirtinis: darome tai, be ko ateityje žmogui bus sunku, o gal ir neįmanoma gyventi.

Ankstyvoji robotika

Vaikai mokomi konstruoti ir programuoti Lego robotus. Susipažįsta su energijos, jėgos ir greičio sąvokomis bei pagrindiniais mechanikos principais. Kuria Lego robotų modeliuos, ieško savo sprendimų, testuoja ir vertina juos. Lavinami vaikų modeliavimo ir konstravimo įgūdžiai bei gebėjimai surasti ir įvertinti alternatyvius sprendimus. Mokomi dirbti komandoje, bendradarbiauti ir dalintis idėjomis. Vaikai mokosi programuoti pačių sukurtus robotus, ugdyti gebėjimą priimti grįžtamąjį ryšį apie savo darbą. Ugdyti gebėjimą kurti, pasakoti, interpretuoti savo istorijas.

Smagioji robotika

 

Užsiėmimų metu mokomasi fizikos ir mechanikos principų, konstrukcijų kūrimo. Taip pat kuriamos ir tobulinamos programavimo ir matematikos žinios, vaikai skatinami ieškoti ir patys kurti naujus sprendimus, pritaikyti naujoves praktiškai. Būrelių metu ugdomas gebėjimas dirbti komandoje, kūrybiškumas, smalsumas.

 

Užsiėmimą veda Eugenijus Leonavičius