V L C | Shindokai- kan karate
15747
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15747,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Shindokai- kan karate

Shindokai-kan karatė vaikams nuo 3m. 

 Shindokai – kan treniruočių sistema yra daugialypė drausmė tobulinant savo kūną. Šių treniruočių metu lavinamas protas, raumenų jėga, specialioji ištvermė, kūno koordinacija, manevringumas, lankstumas, o be to tai teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą.Karate užsiėmimų metu mokoma karate etiketo, pagarbos draugui, suaugusiajam. Šis karate stilius yra universalesnis lyginant su kitais karate stiliais. Skiriasi tuo, kad sportininkai treniruotės metu gali išsireikšti įvairia technika, ne tik smūgiuodami vienas į kitą.Karate užsiėmimų metu mokoma karate etiketo, pagarbos draugui, suaugusiajam. Šis karate stilius yra universalesnis lyginant su kitais karate stiliais. Skiriasi tuo, kad sportininkai treniruotės metu gali išsireikšti įvairia technika, ne tik smūgiuodami vienas į kitą.

Mokoma įvairiausių metimų, laužimų, gynybinės technikos. Vaikai sportuodami sutvirtėja fiziškai psichologiškai, su laiku įgauna pasitikėjimo savimi ir be abejonės savikontrolę.

Mokoma įvairiausių metimų, laužimų, gynybinės technikos. Vaikai sportuodami sutvirtėja fiziškai psichologiškai, su laiku įgauna pasitikėjimo savimi ir be abejonės savikontrolę.

SHINDOKAI–KAN MORALINIS KODEKSAS:

 

Sekite Samurajaus pėdomis.
Pagarba treneriui.
Pagalba ir rėmimas visiems praktikuojantiems.
Shindokai – kan dvasia yra svarbiau už verslą.
Nesistenkite imtis kitų veiklos, tiesiog savo.
Būkite ištikimi savo salei ir savo mokytojui.
Treniruokite savo kūną ir savo protą.
Shindokai – kan reikia Jūsų nuolankumo, taip kaip Jums reikia stiprumo.

SHINDOKAI – KAN PRINCIPAI:

 

Išlaikyk samurajaus dvasią.
Tobulink savo charakterį.
Treniruokis pagal savo jėgas.
Būk ramus ir greitas, kuklus ir mandagus.
Gyvenk paprastai, rūpinkis savo sveikata.
Mylėk visus.
Niekada neieškok kovos.

 

Užsiėmimus veda: Ovidijus Antanaitis ir Ervinas Fokinas