V L C | Vasario 16-oji
16136
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16136,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Vasario 16-oji

Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena, kai švenčia visa Lietuva – tiek maži, tiek dideli, jaunuoliai ir daug matę senoliai, miestuose ir kaimuose, likę Tėvynėje ir išvykę gyventi svetur, bet visi širdyje stipriai mylintys Lietuvą. Jonavos rajono mamos, auginančios mažylius, kartu su VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centru kvietė šeimas susiburti Vasario 16-ąją, dalintis šeimų tradicijomis ir mintimis apie tai, kaip nuo mažens puoselėjamos tokios neįkainojamos vertybės kaip laisvė, šeima, meilė artimui ir Tėvynei.

Lietuva – tai ne tik mūsų trispalvė, tai ir senieji padavimai, ir skaniausi patiekalai, ir įvairūs šokiai bei žaidimai. Tai mūsų visų tradicijos, patirtys ir išgyvenimai. Juk tradicijos gali būti ir nuostabūs maži dalykai, kurie nusėda atmintyje nuo pat kūdikystės. Tai kiekvienos šeimos indėlis į tai, ką perduosime ateinančioms kartoms. Mamų nuomone, kiekvienos mažos ar didelės šeimos prasmingos tradicijos ir ritualai stiprina saitus, sukuria jausmą, kad esi istorijos dalis. Sujungus tai, kas sena ir nauja, praturtėja kiekvienos šeimos gyvenimas. Laisvės ugnis negęsta, meilė Tėvynei nedingsta, pagarba tradicijoms ir šeimos vertybėms neblėsta. Ir nesvarbu, kad daug mums širdžiai brangių žmonių išsibarstė po visą pasaulį, mes visada turėsim kas mus vienijo, vienija ir vienys! Tai mūsų Lietuva!

 

Vasario16#