V L C | VURI varžybos VLC taurei laimėti
15967
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15967,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

VURI varžybos VLC taurei laimėti

Lietuvos Shindokai-kan karate federacija (LSKKF) Jonavoje pradėjo naująjį sezoną. Spalio 9 dieną praūžė Lietuvos Shindokai-kan karate federacijos VURI varžybos turnyras „Visapusiško lavinimo centro taurei laimėti“, kuriame dalyvavo 130 sportininkų iš klubų „TORA“, „VLC“, „Spektras“, „Dojo“, „Budokan“, „Tori“, „Grifas“, atvykusių iš Kauno, Prienų, Vilniaus, Klaipėdos, Jonavos ir Alytaus, tad norint tapti turnyro nugalėtojais, kai kuriems sportininkams teko laimėti net 8 kovas.
LSKKF prezidentas Artūras Juočiūnas sveikindamas varžybų dalyvius linkėjo pergalių ir puikių rezultatų, o Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė – nepamiršti taisyklės, kad teisėjas visada teisus.

Organizatoriai džiaugiasi, kad varžybos praėjo sklandžiai ir be traumų, o visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų prizais.
Pirmąją vietą klubų įskaitoje iškovojo Kauno klubas „TORA“, antri liko turnyro šeimininkai VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro sportininkai “VLC”. Turnyro kovingiausios merginos – Viltė Viplentaitė ir Valentina Marinionokaitė – apdovanotos specialiaisiais UAB „Lonas“ prizais.
Po atkaklių ir sunkių kovų turnyro nugalėtojais tapo šie jonaviečiai: Tauras Gudžiūnas, Danielius Gricius ir Aistis Gudžiūnas. Antrąsias vietas iškovojo Arminas Mogenis ir Kristupas Mačiūnas bei Nojus Kavaliauskas.

Bronzos medaliais pasipuošė: Ugnius Gudžiūnas, Liutauras Leonavičius, Naglis Gudžiūnas, Linas Vareikis, Saulius Stankus.
Dėkojame turnyro rėmėjams: UAB „Lonas”, Jonavos kūno kultūros ir. sporto centrui, UAB “Vičiūnai group”, AB “Achema”, UAB “Baltasis pyragas” ir Lietuvos automobilių kelių direkcijai.