V L C | Moksliukų laboratorija
15733
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15733,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Moksliukų laboratorija

Moksliukų laboratorija 4-7 metų vaikams

 

Ar darželinukai gali suvokti gamtos mokslų (biologija, chemija, fizika) paslaptis? Galime drąsiai teigti – GALI! Mokslininkai dažniausiai pripažįsta, jog jau vaikystėje juos domino įvairūs prietaisai, darė eksperimentus ir svajojo apie savo būsimus išradimus. Bandymų būrelyje yra užduotėlių, padedančių vystyti loginį mąstymą ir kūrybinį mąstymą. Leidžiame vaikams bandyti, daryti klaidas ir eksperimentuoti. Svarbiausia, neslopinti jų vaizduotės ir įkvėpimo, kai jie įsijautę dirba. Vaikai labai mėgsta eksperimentuoti. Jausmas, kai mokytoja „sukuria stebuklą“, leidžia patiems vaikams jį pakartoti ir taip atskleisti to „stebuklo“ mokslinę prigimtį yra nepakartojamas. Vaikai visuomet nori išsiaiškinti, kaip viskas vyksta. Dar geriau, kai jie gali tai padaryti patys.

 

Linksmai ir kūrybingai leisdami laiką vaikai žingsnis po žingsnio žengs į žinių ir kūrybos pasaulį: susipažins su raidelėmis ir skaičiukais, skaitys pasakas, žais, kurs bei mokysis pažinti save ir kitus, ugdys savarankiškumą, pasitikėjimą savimi ir juos supančiu pasauliu. Užsiėmimų metu vaikai bus skatinami improvizuoti, nesivaržant reikšti mintis. Nedidelės grupės leis garantuoti asmeninį dėmesį kiekvienam vaikui.

 

Užsiėmimus veda Ilona Nomeikė